Vytvor si svoj Lidl účet!

Dĺžka aspoň 6 znakov
Aspoň 1 písmeno
Aspoň 1 číslo

Vitajte v Lidli 👋

Aby sme Vám zjednodušili prístup medzi jednotlivými online platformami spoločnosti Lidl, vytvorili sme jednotný účet "Môj Lidl účet", ako globálnu prihlasovaciu službu spoločnosti Lidl Stiftung & Co. KG. Vďaka nemu sa budete môcť prihlasovať všade s rovnakými prihlasovacími údajmi. 😉

Kliknutím na tlačidlo VYTVOR ÚČET súhlasíte s vytvorením svojho Lidl účtu, vďaka ktorému sa budete môcť prihlásiť do všetkých Lidl online platforiem.

Áno, týmto potvrdzujem, že mám záujem pravidelne odoberať newsletter spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s, s informáciami prispôsobenými pre mňa na základe vytvorenia personalizovaného používateľského profilu o výrobkoch a akciách partnerských podnikov Lidl a s možnosťou poskytovania hodnotení nákupov.

Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať, napríklad tu alebo na konci každého Newslettera, s účinnosťou do budúcnosti. V prípade odvolania Vášho súhlasu na odoberanie Newstlettera bude Váš súhlas s vypracovaním Vášho personalizovaného používateľského profilu aj s odberom Newslettera považovaný za odvolaný. Vaše používateľské údaje budú vymazané.

Ďalšie informácie sú uvedené v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov.

Informácie o ochrane osobných údajov nájdete v sekcii Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

Gratulujeme! Tvoj Lidl účet bol úspešne vytvorený 🙂

Nezabúdaj, že svoj Lidl účet budeš môcť využívať nielen pre prihlásenie do Lidl-Shop, ale aj do ďalších Lidl online služieb.

Účet bol vytvorený 👍